Barłożno jest największą wsią gminy Skórcz. Jej układ i istnienie kościoła, może świadczyć o tym, iż w średniowieczu był to najważniejszy ośrodek handlowy w okolicy.
Google
Dodatki na bloga

Barłożno


Od początku

Dodatki na bloga i strony www

Dodatki na bloga

Parafia rzymsko-katolicka p.w. Św. Marcina

adres: Barłożno 62, 83-225 Barłożno

tel: (58) 582-16-96

Msze Święte:

w niedziele: 08:30, 10:00, 11:30

w dni powszednie: 17:00, 18:00

Rozkład jazdy PKS

Rozkład jazdy "Owsiak"

P O L E C A M!

Krzysztof Kowalkowski

Gmina Skórcz

Szkola Barłożno

Szkola Mirotki

O autorze słów kilka

Mam na imię Ania, obecnie mieszkam w Kaliszu, ale wciąż pamiętam o rodzinnych stronach.

Prawie 8 lat temu wyjechałam z Kociewia, jednak często tu powracam. Barłożno to dla mnie przede wszystkim piękne wspomnienia związane z konkretnymi osobami, ale także a może przede wszystkim, z cudownym okresem szkoły podstawowej.

Zapraszam do kontaktu, a jeśli masz ochotę, możesz tę stronę prowadzić wraz ze mną. A może masz ciekawy temat/problem, na który należałoby zwrócić uwagę?

Wszelkie uwagi proszę kierować na adres: alixvonhessen@gmail.com

RSS
czwartek, 10 lipca 2014
Dziś wieczorem o 20.35 każdy z Was będzie mógł zobaczyć program telewizyjny, w którym opowiem o pasji, jaką jest film. Każdy kto posiada telewizję kablową Multimedia Polska będzie mógł obejrzeć program na kanale aMazing. Ci, którzy nie posiadają kablówki, mogą oglądać program za darmo w telewizji internetowej. W internecie również program "Film Zona" rozpocznie się o godz. 20.35. Bezpośredni link do programu: https://www.mmtv.pl/FrontOffice/LiveIndex.go#id=39

15:23, opowiadaczkasnow
Link Dodaj komentarz »
środa, 02 lipca 2014
Rozpoczęły się właśnie upragnione wakacje. Z tej okazji zapraszam do zapoznania się z galerią najpiękniejszych zdjęć Barłożna. Jeśli posiadasz ciekawe ujęcia z naszego sołectwa, wyślij je na adres: alixvonhessen@gmail.com W mailu napisz, czy zgadzasz się na opisanie fotografii Twoim imieniem i nazwiskiem. Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na facebooku: facebook.com/wies.barlozno
poniedziałek, 28 kwietnia 2014
Burmistrz Skórcza zmarł w minioną sobotę.

11:10, opowiadaczkasnow
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 17 kwietnia 2014
Choć strona poświęcona jest wsi Barłożno, to od czasu do czasu można zrobić wyjątek dla ciekawych spraw związanych z gminą oraz naszym krajem.
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 8